Київ, вул.Біломорська 2   097-763-75-86 
Київ, вул.Кільцева дорога 110   098-644-26-82
Ходосівка, Новообухівське ш., 25 км   097-029-91-72

Передпокої, стінки і гардеробні

Підкреслити душевність Вашого дому можна оригінальним оформленням інтер’єру. В якому б приміщенні Ви не знаходились, зробити його доглянутим, не перенасиченим зайвими предметами побуду , допоможуть передпокої, стінки та шафи-купе на замовлення.
Будь то шафи-купе, чи стінки, або передпокої чи гардеробні від Ameli – вони завжди виготовляються на замовлення , за індивідуальними побажаннями та Вашими розмірами. Вони ідеально відповідають за формою та розмірами тому місцю, де вони будуть встановлені, точно, до міліметра відповідають простору, відведеному під них.
Меблі на замовлення від  Ameli завжди виготовляються лише із високоякісної сировини. Якщо дерево – то найкращі його породи, якщо ламіноване ДСП чи інші матеріали – то найвищого ґатунку. Ameli також надає перевагу лише якісній фурнітурі, що безвідмовно буде слугувати роками. Отже, якщо Ви не плануєте часто переїздити, чи часто міняти обстановку, то жаліти гроші на купівлю якісних дизайнерських міблів не варто, адже довговічність шафи-купи чи передпокою має свою ціну.
Стінки від Ameli доповнюють інтер’єри респектабельністю, яка не буде не поміченою для сторонніх очей.
Продуманий дизайн, внутрішнє наповнення та всі технічні аспекти гардеробних чи передпокоїв візьмуть під свій контроль талановиті дизайнери та майстри Ameli. Все повинно виглядати гармонійно і продумано: від гарного зовнішнього вигляду до можливості по максимуму вмістити речі!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]