Мінімалізм в дизайні передпокою все більше набирає популярності. Це універсальний дизайнерський стиль, який передбачає використання невеликої кількості аксесуарів в інтер’єрі меблів. У дизайні прихожей цей стиль буде найбільш доречний, адже надати їй екстраординарності зможе тільки мінімалізм.

Універсальність даного стилю інтер’єру полягати в тому, що він підійде як великим, так і маленьким кімнатам. Таке оформлення передбачає, що весь будинок, офіс або квартира також будуть оформлені в єдиному стилі. Мінімалізм базується на наступних принципах:

  • організованості;
  • функціональності;
  • практичності;
  • правильному використанні кожного квадратного метра;
  • балансі між усіма даними напрямками.

Передпокій, оформлений в мінімалістичному стилі, передбачає використання компактних, але містких меблів. Також йому властива однотонна стримана палітра кольорів, рівні поверхні меблів. Що стосується джерел світла, вони в стилі мінімалізм можуть відрізнятися конструкцією і габаритами.

Як і інші стилі інтер’єру, мінімалізм може застосовуватися без суворого дотримання конкретних правил. Шафи-купе в даному оформленні кімнати можуть відрізнятися великою кількістю полиць і ящиків, при цьому бути строгими зовні. Монтуючи шафа-купе в передпокої, оформленої в стилі мінімалізму, можна включити в його конструкцію вішалку, підставку для взуття і поличку для капелюхів. Вийде багатофункціональна, компактна і акуратна зовні гарнітура.

Передпокій не повинен відрізнятися особливим декоруванням. Адже це те місце в будинку, де прийнято приймати гостей, зустрічати їх з акуратністю і охайним виглядом навколо. У цьому мінімалізм буде більш ніж успішний. Ніякого надмірного прикрашення, тільки точковий декор без зайвих навантажень. В даному стилі інтер’єру дуже важливо бути з почуттям міри і знати, коли потрібно зупинити політ творчої фантазії.

Фабрика меблів Ameli пропонує широкий асортимент шаф-купе в стилі мінімалізм, які стануть справжньою окрасою вашого передпокою. У нас можлива доставка товару в усі регіони України, зокрема у Київ, Обухів і Бровари. Ми відрізняється від інших фабрик прийнятною ціною, індивідуальним підходом до кожного клієнта і чітким дотриманням призначених термінів по виробництву меблів високої якості.