У світі дизайну щодня з’являються нові тенденції. Асортимент меблів настільки великий, що не вистачить і цілого дня для того, щоб напевно визначитися з вибором необхідного варіанту шафи або стільниці в кухню. З кухонної кімнати рекомендується починати облаштування будинку і квартири, це давня традиція. Адже це кімната, в якій ми проводимо багато часу, включаючи приготування їжі, прийом гостей, застілля з друзями.

Зручна мода або як не переплатити за дизайн.

Щоб показати гостям свою гостинність в новій і витонченій кухні, рекомендується ознайомитися з основними трендами при оформленні кухонних меблів. Перш за все, варто визначитися з тим, який простір відведено для установки майбутніх меблів. Адже кожен квадратний метр потрібно використовувати з максимальною ефективністю. Також важливо не забувати про практичність, адже кухонні меблі потребують щоденного догляду. Безпека – черговий параметр, його не можна випускати з уваги. Кухонні меблі мають бути безпечними для перебування поруч з нею усіх членів сім’ї.

Сучасні кухні, які представлені фабрикою меблів Ameli, відрізняються наступними параметрами:

  • Лаконічністю. Сьогодні багато хто бажає оформляти квартиру або будинок в стилі лофт або хай-тек, тому мінімалізм при виборі кухонних меблів вітається. Кухня з мінімальною кількістю полиць сьогодні в тренді. Це зовсім не означає про її невелику функціональність, адже в ній обов’язково буде достатня кількість просторих ящиків, які буду акуратно приховані дизайнерським фасадом.
  • Світловим оформленням. Кухні з підсвічуванням – модна тенденція. Вони виглядають більш стильно, особливо, при світлих тонах меблів. Актуально встановити таку стінку в кімнату невеликого розміру. Меблі з підсвічуванням візуально збільшують розмір кімнати, зробивши її просторніше.
  • Зручністю в експлуатації. Кожен елемент відрізняється легкістю у використанні, усі дверцята і ящики легко висуваються. В меблі легко вмонтувати побутову техніку, без втрати презентабельного вигляду меблів.
  • Прийнятною ціною. Цінова політика нашої компанії спрямована на гармонійне поєднання якості і ціни. Наші клієнти завжди задоволені, тому що впевнені в довговічності і якості меблів, яка виготовляється досвідченими майстрами фабрики Ameli.

Ми доставляємо меблі у Київ, Обухів і Бровари. Для створення по-справжньому затишного будинку, наші клієнти часто замовляють кухонні меблі в стилі мікс-модерн. Це суміш класичних застарілих мотивів та інноваційних елементів у дизайні. Така кухня відрізняється округлими формами, зручною функціональністю і яскравим дизайном. Для любителів класики у нас є широкий вибір кухонних меблів ретро стилю.